Approved detailer Nanolex AutoMopex

Nanolex

Naši certifikovaní pracovníci používají výhradně kosmetické přípravky Nanolex.

Nanolex PreWash Professional

Předumývač

Nanolex PreWash Professional je velmi účinný, silně pěnící, alkalický čistič. Je také velmi vhodný na odstraňování vosků, zbytků leštidel a silikonů

Nanolex Pure Shampoo

Šampón

Nanolex Pure Shampoo je vysoce účinný, přesto velmi jemný a šetrný (pH neutrální) šampón na exteriér Vašeho vozu.

Nanolex Insect Remover

Odstraňovač hmyzu

Nanolex Insect Remover je velmi účinný, alkalický speciální čistič pro odstranění zbytků hmyzu, chitinu, pylu a jiných organických nečistot.

Nanolex Wheel Cleaner Iron Remover

Čistič kol

Nanolex Wheel Cleaner & Iron Remover je vysoce účinný a velmi efektivně působící produkt na čištění kol a odstranění náletové rzi.

Nanolex WashCoat

Ochranný povlak

Nanolex WashCoat představuje neuvěřitelně rychlý a účinný způsob, jak chránit a udržovat exteriér Vašeho vozu. Snižuje přilnavost nečistot k ošetřenému povrchu. Úroveň lesku i schopnost stékání vodních kapek se po ošetření tímto produktem výrazně zvyšuje.

Nanolex Tar Remover

Odstraňovač asfaltu

Nanolex Tar Remover je speciální čistič na bázi rozpouštědel pro snadné odstranění asfaltu a dehtu, nebo zbytků samolepek a fólií. Neobsahuje halogenové uhlovodíky a je vhodný bez rizika pro všechny povrchy a materiály odolné vůči rozpouštědlům

Exteriér

program Exteriér v sobě obsahuje: tlakové předmytí Nanolex PreWash, ruční mytí šampónem Nanolex Pure Sampoo, odstranění hmyzu Nanolex Insect Remover a asfaltu Nanolex Tar Remover, ruční vysušení nanovlaknem, čištění ALU disků Nanolex Wheel Cleaner, oživení pneumatik Nanolex Tire Restorer, nanesení tekutého vosku Nanolex WashCoat.

599,- Kč

Rezervace
Nanolex Interior Cleaner

Čistič interiéru

Nanolex Interior Cleaner je produkt určený k jemnému čištění veškerých interiérových povrchů,jakými jsou kůže, Alcantara, vinyl, plast (palubní desky) a textil (sedadla, stropy, koberce).

Nanolex Textile Leather Sealant

Impregnace

Nanolex Textile & Leather Sealant je high-tech produkt speciálně vyvinutý pro dlouhodoboua efektivní ochranu interiéru vozu. Vytváří dlouhotrvající ochrannou vrstvu proti vodě, mastnotě a dalším kontaminantům.

Nanolex Glass Cleaner

Čistič skel

Nanolex Glass Cleaner byl vyvinut jako prémiový čistič speciálně určený na automobilová skla. Inovativní složení zaručuje důkladné a snadné odstranění špíny, mastnoty, hmyzu, zbytků vosku a silikonu, a to zcela bez zanechání jakýchkoli šmouh.

Nanolex ODEX

Odstraňovač zápachu

Nanolex ODEX je produkt určený k odstranění nepříjemných zápachů ve vozidle, ale i v domácnosti. Chemicky se spojí s nepříjemnými organickými látkami způsobujícími zápach a velmi rychle je neutralizuje, aniž by je maskoval.

Interiér

program Interiér v sobě obsahuje: vysátí interieru a kufru, vyčištění palubni desky Nanolex Interior Cleaner, vyčištění a obnovu interních plastů Nanolex Interior Cleaner, vyčištění skel a zrcatek Nanolex Glass Cleaner, odstranění pachů Nanolex ODEX a provoněn celého interiéru.

799,- Kč

Rezervace
Nanolex Interior Cleaner

SiShield

Nanolex SiShield poskytuje vynikající ochranu proti korozi a tvrdost pro všechny lakované povrchy, jakož i pro kovy a tvrdé plasty. Díky velmi vysoké úrovni hydrofobicity a hustoty poskytuje vrstva tvořená Nanolexem SiShield vynikající snadno čistitelné vlastnosti.

Nanolex Textile Leather Sealant

Si3D

Na základě sofistikované organické technologie Polysilazane Nanolex Si3D vytváří zesíťovanou trojrozměrnou matrici, která poskytuje vynikající hydrorophibitu a zvýšenou tvrdost ve spojení s vynikající trvanlivostí a mnohem snáze čistitelným povrchem.

Nanolex Glass Cleaner

Si3D HD

Nanolex Si3D HD byl navržen pro zákazníky, kteří hledají povlak s nejvyšší trvanlivostí, výkonem a tvrdostí vyplývající pouze z jednovrstvé aplikace. Díky zvýšené hustotě povlaku je dosaženo vynikající odolnosti a tvrdosti, což má za následek zvýšenou ochranu proti prachu, ptačímu trusu, čisticím prostředkům a korozi.

Nanolex ODEX

Si3D BC

Nanolex Si3D BC je extrémně hustý povlak založený na anorganické technologii Polysilazane, který poskytuje extrémní tvrdost, neporézní povrch, který je velmi snadno čistitelný a odolný vůči chemikáliím.

Keramika

program Keramika v sobě obsahuje: tlakové předmytí Nanolex PreWash, ruční mytí šampónem Nanolex Pure Sampoo, odstranění hmyzu Nanolex Insect Remover a asfaltu Nanolex Tar Remover, ruční vysušení nanovlaknem, čištění ALU disků Nanolex Wheel Cleaner, oživení pneumatik Nanolex Tire Restorer, nanesení keramické ochrany laku Nanolex Si3D.

6.999,- Kč

Rezervace